BáčMondseeOstraviceBerounOttensteinKácov
Prejsť na navigáciu

Túra 2016

BGT 2016 je séria 5 jednodňových golfových turnajov, ktoré sa uskutočnia od apríla do septembra. Turnaje sa odohrajú na ihriskách v Českej republike, Rakúsku a na Slovensku. Turnajov sa môžu zúčastniť výlučne partneri golfovej túry, ich klienti a pozvaní VIP hostia, nakoľko túra má predovšetkým spoločenský charakter.

UPOZORNENIA:

– pripomíname nutnosť zaplatenia členstva vo svojom klube, resp. Slovenskej golfovej asociácii – pre klientov BGT to vie za zvýhodnených podmienok zabezpečiť GC Carpatia: kontakt Roman Križan, mobil: 0903 788 829, www.golf-carpatia.sk

Termíny turnajov:

28. – 29. 4. 2016 Olomouc, Česká republika

26. – 27. 5. 2016 Ostravice, Česká republika

23. – 24. 6. 2016 Mondsee, Rakúsko

21. – 22. 7. 2016 Veľká Lomnica, Slovensko

14. – 16. 9. 2016 Dellach, Rakúsko

Čím bude výnimočný 8. ročník exkluzívnej golfovej túry Business Golf Tour 2016:

 • jedinečný servis a ceny
 • o občerstvenie počas turnajov sa postarajú tie najlepšie slovenské spoločnosti
 • výborné vína z celého sveta zabezpečí spoločnosť Provino
 • pravé slovenské pivo zabezpečí spoločnosť Urpiner
 • široký sortiment nealkoholických nápojov Jana, Rio Fresh a V12 poskytne spoločnosť McCarter
 • výbornú kávu dodá spoločnosť Kávomaty
 • vždy čerstvé ovocie spoločnosť Lunys
 • klienti sa taktiež môžu tešiť na rôzne ochutnávky miestnych špecialít
 • v roku 2016 obdržia najlepší golfisti krásne trofeje od sklárskej výtvarníčky Gordany Turuk
 • medzi atraktívnymi cenami sú aj smartfóny a tablety od spoločnosti Lenovo, golfové ceny od Golf USA, hodinky od spoločnosti Festina, výborná vodka Double Cross, obleky na mieru od Deloru, darčeky od DM Drogerie a spoločnosti SWAN, auto od spoločnosti Opel, ale aj All Inclusive zájazd do Turecka od spoločnosti Gabriel Tour a mnoho ďalších hodnotných cien
 • novinkou je taktiež kasíno, ktoré bude zabezpečovať spoločnosť Kajot na turnajoch vo Veľkej Lomnici, Dellachu a Mondsee
 • po golfovej stránke budú na celú túru dohliadať dvaja profesionálni golfisti – Peter Švajlen (najlepší golfista SR V roku 2015) a Jakub Hrbáň

Pravidlá Business Golf Tour 2016:

Víťazi jednotlivých turnajov budú ocenení hodnotnými cenami a účastníci turnajov budú môcť súťažiť aj v mnohých sprievodných súťažiach.

Na základe Vašich reakcií sme tento rok počet vložených súťaží zamenili. Taktiež sa nám podarilo skvalitniť ceny, o ktoré budete mať príležitosť hrať. Zároveň sme vybrali iba súťaže, ktoré nenarušujú tempo hry, ako ani Vašu hernú stratégiu. Pre hráčov a ich hostí bude, ako už tradične, pripravené bohaté občerstvenie a ochutnávka vín už od samotného štvrtkového večerného rautu až po vyhlásenie výsledkov v piatok podvečer.

HCP kategórie:

0 – 18 stableford netto (spoločná súťaž - ženy a muži)

18,1 – 27 stableford netto (spoločná súťaž - ženy a muži)

27,1 - 36 stableford netto (spoločná súťaž - ženy a muži)

Zapojiť sa môžu aj hráči s HCP 36,1 - 54, pričom výsledky budú kalkulované podľa HCP 36. Počet hráčov je obmedzený na 130 hráčov v turnaji, postupný štart prebieha už štandardne - z jamky č. 1 a jamky č. 10. Hráči sa na turnaj prihlasujú prostredníctvom elektronického prihlasovacieho formuláru, ktorý im bude zaslaný emailom spolu s pozvánkou na konkrétny turnaj. Termín uzávierky prihlášok je najneskôr 5 pracovných dní pred konaním jednotlivých turnajov.

Turnajov sa môžu zúčastniť všetci členovia SKGA, ako aj členovia ktoréhokoľvek iného národného golfového zväzu s amatérskym štatútom, ktorí boli pozvaní organizátorom túry alebo reklamným partnerom túry. Všetky turnaje sa hrajú na úpravu HCP. Štartuje sa postupným štartom vždy paralelne z jamky č. 1 a jamky č. 10. Muži štartujú zo žltých odpalísk, ženy z červených (pokiaľ miestne ihrisko nevyužíva iné značenie). Vyhodnotenie turnaja bude do 60 minút od príchodu posledného fl ajtu. Na každom turnaji budú vyhodnotení a ocenení vecnými cenami najlepší 3 hráči v každej z troch vyhlásených HCP kategórií. V prípade rovnakého výsledku súťaže viacerých hráčov rozhoduje o umiestnení vyšší počet STBF na posledných 3 alebo 6, 9, 18 jamkách. Ak sú všetky súčty zhodné, rozhoduje losovanie.

Celkovým víťazom túry v danej HCP kategórii sa stane ten hráč, ktorý nazbiera najviac bonusových bodov za umiestnenie na troch z celkovo 5 turnajov podľa nasledovného hodnotenia:

tabulka%20hcp

Ak sa hráčovi počas túry stane, že prejde pre zlepšenie či zhoršenie si HCP z jednej kategórie do druhej, prenesie si svoje dovtedy získané body do novej kategórie. Vzhľadom k tomu, že bodovanie vo všetkých kategóriách je rovnaké, zachováva všetkým hráčom rovnaké hodnotenie pri prechode kategórií. V prípade rovnakého celkového počtu bodov rozhoduje o poradí vyšší počet bodov, ktoré získal na poslednom turnaji.


prináša
maly banner stars 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner sportovec 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner bgt 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.