BáčMondseeOstraviceBerounOttensteinKácov
Prejsť na navigáciu

Turnaje 2015

BGT 2015 je séria 5 jednodňových golfových turnajov, ktoré sa uskutočnia tentoraz už od apríla do augusta. Turnaje sa odohrajú na ihriskách v Rakúsku, Čechách, Maďarsku, Slovinsku a na Slovensku. Turnajov sa môžu zúčastniť výlučne partneri golfovej túry, ich klienti a pozvaní VIP hostia, nakoľko túra má predovšetkým spoločenský charakter.

Termíny:

23. – 24. 4. 2015 Bük, Maďarsko

21. – 22. 5. 2015 Veľká Lomnica, Slovensko

18. – 19. 6. 2015 Ostravice, Česká republika

23. – 24. 7. 2015 Haugschlag, Rakúsko

26. – 28. 8. 2015 Bled, Slovinsko

NOVINKY V RÁMCI BGT 2015

Finále BGT po prvýkrát na ihrisku v Slovinsku.

Finále BGT 2015 sa odohrá na najstaršom ihrisku v Slovinsku (vybudované v roku 1937) – Bled. Prestížny Golf World Magazine vyhlásil ihrisko Bled ako 49. najlepšie ihrisko v Európe za rok 2014. 73 parové ihrisko rozprestierajúce sa na 70 hektároch sa nachádza len 4 km od dedinky Bled – obľúbenej turistickej destinácie, ktorá sa pýši jediným Slovinským ostrovom.

Každý turnaj v inej krajine

BGT 2015 bude doslova medzinárodné – počas piatich turnajov vystriedame až 5 krajín. Začneme v Maďarsku, pokračujeme na Slovensku, Česku a Rakúsku, veľkolepé finále odohráme v krásnom Slovinsku. V každej krajine sa budeme snažiť klientom ponúknuť lokálnu gastronómiu a priblížiť miestne tradície a zvyky.

Menej vložených súťaží, vyššie tempo hry, hodnotnejšie ceny

Zmeny sa týkajú aj samotného priebehu hry na BGT 2015. Vzhľadom k pomalému tempu hry sme znížili množstvo vložených súťaží, avšak ceny urobili hodnotnejšími. Vložené súťaže budú nasledovné:

Hole in one – partner súťaže OPEL, možná výhra Automobil

Nearest to pin – výhra v podobe cien od Golf USA

Longest drive muži a ženy – partner súťaže DELOR, možná výhra Pánska a Dámska košeľa na mieru

Najlepší výsledok na posledných 4 jamkách ihriska – výhra v podobe cien od Golf USA

Menej cestovania pred a po hre

V rámci skvalitnenia servisu už teraz máme zabukované hotely na ihriskách s výhodnejšími cenami. Poprosili by sme všetkých

účastníkov túry, aby sa vždy pred turnajom najskôr zastavili v Clubhouse turnaja, kde ich na informačnom pulte bude čakať hosteska s obálkou na ich meno, resp. meno firmy. V obálke bude meno a adresa hotela, kde je účastník ubytovaný, aktuálna štartovka a program turnaja.

Na každom turnaji bude vytvorený špecifický golfový a negolfový program, ktorý bude klientom sprístupnený na webovej stránke www. bgt.sk a na pozvánke zaslanej 2 týždne pred každým turnajom.

Poprosíme všetkých našich klientov, aby rešpektovali deadline prihlasovania svojich hostí na BGT 2015, predovšetkým kvôli skorému a jasnému sprístupneniu dôležitých informácií pre všetkých účastníkov a hlavne kvôli obsadenosti jednotlivých hotelov.

Možnosť zabezpečenia dopravy

Aj tento rok poskytujeme možnosť dopravy na BGT 2015 autobusom z Pezinka a Bratislavy. Konkrétne časy odchodu autobusu budú známe pred každým turnajom. Veríme, že túto možnosť v bohatom počte využijete.

Firemná súťaž

Turkish Airlines Open a firemná súťaž – 29. 10. – 1. 11. 2015

V rámci BGT 2015 sme pre Vás aj tento rok pripravili firemnú súťaž, ktorá sa bude vyhodnocovať počas celej túry a výsledky budú oznámené na záverečnom turnaji v Blede počas večernej VIP party. Pravidlá firemnej súťaže:

Firma na prvom turnaji v Büku nahlási tím alebo tímy, ktoré budú súťažiť. Posledný turnaj, na ktorom je možné prihlásiť tím je tretí turnaj v Ostraviciach. Tím tvoria dvaja hráči.

Za firmu môže v prípade záujmu súťažiť aj viac tímov.

Za každého hráča tímu firma/hráč zaplatí 100 eur, ktorých výťažok pôjde na konto nadácie Stars for Stars.

Tím musí odohrať minimálne 3 turnaje vrátane posledného turnaja v Blede, pričom pokiaľ tím odohrá viac turnajov, budú sa mu do firemnej súťaže rátať 3 najlepšie výsledky. Pokiaľ tím odohrá iba 3 turnaje v rámci BGT 2015, budú sa brať do úvahy dané tri výsledky.

Hráč, ktorý jedenkrát nastúpi za vybraný tím svojej firmy už nemôže v priebehu BGT 2015 nastúpiť za iné družstvo, ani v rámci svojej firmy. Hráči v tímoch sa po nahlásení nemôžu meniť, avšak každý hráč tímu má nárok počas túry na jednu náhradu. Prípadný náhradník sa bude nahlasovať pred konkrétnym turnajom pri prihlasovaní kompletného zoznamu hráčov firmy na BGT 2015.

Výsledky sa budú vyhodnocovať bez ohľadu na HCP kategóriu hráča a budú sa počítať stableford netto body.

Výsledky budú dostupné k nahliadnutiu na webe www.bgt.sk.

Víťazný tím firemnej súťaže vyhráva plne hradený zájazd na jeden z najväčších golfových turnajov European Tour, na turnaj Turkish Airlines Open v Beleku v Turecku. Druhý umiestnený tím vyhráva 50 % zľavu z ceny zájazdu a tretí umiestnený tím vyhráva 30 % zľavu z ceny zájazdu.

Každý účastník firemnej súťaže bez ohľadu na umiestnenie má nárok na 10 % zľavu z ceny zájazdu. Každý účastník BGT 2015 má nárok na 5 % zľavu z ceny zájazdu bez ohľadu na to, či bol prihlásený vo firemnej súťaži.

Cena zájazdu bez zľavy je 1 350 eur/osoba. Cena zahŕňa ubytovanie v 5* hoteli Gloria Verde Resort, letenku z Viedne, transport z letiska do hotela a naspäť, transport na golfové ihriská v okolí, all inclusive jedlo a nápoje počas celého pobytu, 2x tee time na okolitých ihriskách, neobmedzený vstup do hotelového SPA a na hotelové športoviská, vstup na jeden deň na Turkish Airlines Open 2015 a poistenie, ktoré zahŕňa liečebné náklady, asistenčné služby, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie batožiny.


prináša
maly banner stars 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner sportovec 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner bgt 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.