BáčMondseeOstraviceBerounOttensteinKácov
Prejsť na navigáciu

História BGT

 2014

BUSINESS GOLF TOUR po prvýkrát na ihrisku European Tour


Prvou významnou zmenou je miesto konania záverečného piateho turnaja BGT 2014, na ktorý nadväzuje oceňovanie tých najúspešnejších v rámci celej túry sprevádzané VIP party s účasťou približne 300 hostí a následný turnaj Texas Scramble dvojíc STARS for STARS.

Posledný turnaj sa bude konať v Čeladnej v Českej republike na prvom ihrisku BGT, kde sa hráva European Tour.

Opakujeme obľúbené Konopiště

Druhou zmenou je, že napriek trendu z minulých rokov, sme sa pre veľký záujem klientov rozhodli zopakovať ihrisko Konopiště, avšak turnajovou 18-tkou bude D´este.


Menej vložených súťaží, vyššie tempo hry, hodnotnejšie ceny

Zmeny sa týkajú aj samotného priebehu hry na BGT 2014. Vzhľadom k pomalému tempu hry sme znížili množstvo vložených súťaží, avšak ceny sú hodnotnejšie. Vložené súťaže budú nasledovné:

  • Hole in one – partner súťaže OPEL, možná výhra automobil
  • Nearest to pin – partner súťaže BERNDORF SANDRIK, možná výhra Sady dekoračných a praktických domácich potrieb 
  • Longest drive muži a ženy – partner súťaže DELOR, možná výhra pánska a dámska košeľa na mieru 
  • Najlepší výsledok na posledných 4 jamkách ihriska – partner súťaže GUVERNANTE, možná výhra Zapožičanie športového luxusného automobilu na víkend

Menej cestovania pred a po hre

V rámci skvalitnenia servisu už teraz máme zabukované hotely na ihriskách s výhodnejšími cenami. Poprosili by sme všetkých účastníkov túry, aby sa vždy pred turnajom sa najskôr zastavili v Clubhouse turnaja, kde ich na informačnom pulte bude čakať hosteska s obálkou na ich meno, resp. názvom firmy. V obálke bude meno a adresa hotela, kde je účastník ubytovaný, aktuálna štartovka a program turnaja.

Na každom turnaji bude vytvorený špecifický golfový a negolfový program, ktorý bude klientom sprístupnený na webovej stránke www.bgt.sk a na pozvánke zaslanej asi 2 týždne pred každým turnajom.

Poprosíme klientov, aby rešpektovali deadline prihlasovania svojich hostí na BGT 2014, predovšetkým kvôli skorému a jasnému sprístupneniu dôležitých informácií pre všetkých účastníkov.

Možnosť zabezpečenia dopravy

Ako sme už minulý rok uviedli, v tomto roku poskytujeme taktiež možnosť dopravy na BGT 2014 autobusom z Pezinka a Bratislavy. Konkrétne časy odchodu autobusu budú známe pred každým turnajom. Veríme, že túto možnosť využijete.

NOVÉ MOŽNOSTI PRE VÁS V RÁMCI BGT 2014

Lyoness Open – 6. – 9. jún 2014, Diamond Country Club, Atzenbrugg, Dolné Rakúsko

V rámci novej spolupráce s agentúrou Golf Open Event, ktorá zastrešuje turnaj Lyoness Open, sme pre vás pripravili možnosť zúčastniť sa na tomto turnaji.

Turnaj European Tour je v Rakúsku organizovaný už od roku 1990 a od roku 2006 pod značkou Lyoness.

V sobotu pred turnajom profesionálnych hráčov je organizovaný pro-am turnaj priamo na Diamond Country Club ihrisku. Vo flajte sú ďalší dvaja amatérsky HCP registrovaní hráči a jeden profesionál. Príjmy z tohto charitatívneho turnaja sú transferované HCP registrovaným hráčom v Rakúsku.

Turnaj umožňuje pomerne široké možnosti prezentácie firiem:

  • Globálna TV kampaň
  • Vytváranie povedomia o značke
  • Pestovanie image
  • B2B a B2C aktivity
  • Prezentácia a umiestňovanie produktov

V prípade záujmu bude zaslaná prezentácia s úrovňou kampane, mediálnou hodnotou a plnením.

Program:

Sobota 31. mája - PRO-AM turnaj

Pondelok 2. júna - Oficiálny tréningový deň

Utorok 3. júna - Oficiálny tréningový deň + tlačová konferencia

Streda 4. júna - Európska PRO-AM TOUR + PRO-AM večera + oceňovacia ceremónia

Štvrtok 5. júna - Hrací deň 1

Piatok 6. júna - Voľno

Sobota 7. júna - Hrací deň 2

Nedeľa 8. júna - Finálny deň podujatia + oceňovacia ceremónia

Nacenenie jednotlivých foriem propagácie v prípade záujmu spoločnosti zašleme v ponuke.


prináša
maly banner stars 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner sportovec 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.
maly banner bgt 2019
Business Golf Tour, Tennis Champions, STARS for STARS, Športovec roka a Športovec mesiaca. Úspešné a populárne projekty agentúry B&D Agency, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť fanúšikov, klientov a partnerov.